Eski Alanlar orta-sehpa

Published on Şubat 3rd, 2017 | by bilcoder bilcoder

0

Orta Sehpasını Değiştirmek İsteyenler!

Oturma odalarımızın veya salonlarımızın en çok kullanılan eşyalarından biri de “Orta Sehpa”lardır. Orta sehpalarda çalışabilir, yemek yiyebilir, üzerinde birşeyler içebilir ve daha bir çok ihtiyaçta kullanabiliriz. Bu kadar kullanılan eşyanın bir süre sonra eskimesi kadar olağan birşey yoktur.

Orta Sehpanız eskidiyse, akla ilk gelen şey yenisini almak olacaktır. Ancak yenisini almadan önce bizim size tavsiyelerimiz var. Her eşya bir kullanımdan sonra değiştirilmek istenir ve yenisi geldiğinde o eşya çöpe gider.

Oysa ki çöpe atmadan önce, eski eşyalarımızı değerlendirmek için “Ankara ikinci el eşya alanlar” mağazasına uğramamız gerekiyor. Çünkü bu mağaza sizden eski eşyanızı, değerinde satın alıyor ve yeni eşyanız için en güzel bütçeyi vermiş oluyor. Nasıl mı?

Orta sehpanızı mağaza yetkilisine gösteriyorsunuz, aranızda anlaşacağınız bir fiyat üzerinden satıyorsunuz. O günkü değerinde siz zarar etmeden, eşyanızı satmış oluyorsunuz.

Bir avantaja daha sahipsiniz. Diyelim ki eşyanızı sattınız, tam o anda mağazayı gezerek beğendiğiniz bir orta sehpayı da uygun fiyatla satın alabilir ve 2 işi aynı anda bitirebilirsiniz.

Tags: ,


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑