İkinci El Eski Eşya kullanilmis-esya

Published on Ocak 25th, 2017 | by bilcoder bilcoder

0

Kullanılmış Eşyalarımı Nasıl Satarım?

Eşyalarınızı değiştirmek veya çöpe gitmemesi için değerlendirmek istiyorsanız, onları bir ikinci el firmasına götürebilirsiniz. Biz Irmak Ticaret olarak, her türlü ikinci el koltuk takımları, salon takımları, antikalar, büro mobilyaları, LCD tvler, sandalyeler, masalar, yatak odası takımları ve benzeri tüm eşyalarınız satın almaktayız.

Eşyalarınıza en iyi değeri biçiyor ve satın alıyoruz. Piyasadaki eşya değerini düşüren politikadan uzak bir biçimde, o an ki değeri ne ise ve sizin istediğiniz rakam ne ise, en uygun şartlarda alımı gerçekleştiriyoruz.

Ankara ikinci el eşya alanlar mağazaları arasında en çok tercih edileni olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüz size en güzel referansımızdır. Mağazamızda bulunan sayısız, yüksek kalitedeki tüm eşyalarımızı da satışa sunuyoruz. Eşyalarınızı satmaya geldiğinizde, beğendiğiniz herhangi bir eşya ile de takas yapma şansına sahipsiniz.

Her türlü kolaylık ve güvenilir şartlarda, mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı hedefliyoruz. Tek yapmanız gereken mağazamıza gelerek, ister eşyanızı satmak isteyebilir, istersenizde ihtiyacınız olan eşyayı beğenerek satın alabilirsiniz. Tüm bunların yanında, bir çay içmek için ile gelebilirsiniz.


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑