Eski Eşya ikinci-el-salon-takimlari-alanlar

Published on Ocak 23rd, 2017 | by bilcoder bilcoder

0

İkinci El Salon Takımları Alanlar

Misafirlerimizi salonumuz ağırlarız. Yılların geçmesiyle salon takımlarımız eskimeye başlar ve misafirlerimiz olduğu zaman, nerede ağırlayacağım derdine düşeriz. Bu sene avangard salon takımları revaçta.

Eskiya yakın ve günümüzde modernliğine uygun dizayn edilen avanrgad salon takımları, hem yeni evlenecek çiftlerimizin, hemde ikinci el salon takımı alacak olanların gözdesi diyebiliriz.

Elinizdeki salon takımını ikinci el salon takımı alanlar sektöründeki firmalardan biri olarak, değerinde satın alarak sizi memnun edebiliriz. Bu sayede eşyalarınız değerlenmiş olacaktır. Yeni eşyanız içinde sermaye oluşturmuş olabilir veya mağazamızdaki birbiriden farklı model ve renge sahip salon takımları ile takas yapabilirsiniz.

Irmak ticaret olarak mağazamızda, evinizin tüm ihtiyaçlarını kapsayan bir eşya portföyümüz vardır. Eski eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz. Ankara’nın tüm semtlerinde bu hizmeti vermekteyiz. Sizin yapmanız gereken tek şey, ister eşya almak olsun, isterse satmak olsun mağazamıza gelerek, çayımızı yudumlayabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Tags:


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑