Eski Eşya Alanlar bahce-mobilyalari

Published on Ocak 10th, 2017 | by bilcoder bilcoder

0

İkinci El Bahçe Mobilyaları Alanlar

Kış ayında olmamızın bir çok avantajı var diyebiliriz. Bunlardan biri de bahçe mobilyalarıdır. Yaz aylarında, bir çok eşyanın fiyatının tavan yaptığını biliyoruz. Bu bizim alım gücümüzü zorlayarak, canımızı sıkıyor. Kış ayları bu yüzden bir eşyadan 2 defa kâr etme mevsimidir. 2 defa kâr etme nedir?

Bahçe mobilyalarını kışın alırsanız bir defa kâr edersiniz. Ancak, bahçe mobilyalarını ikinci el sıfıra yakın alırsanız, 2 defa kâr etmiş olursunuz. Günümüzde sıfır eşyalara rağbet giderek azalıyor. Çünkü sıfır eşyaların fiyatlarının yüksek olması ve temiz kullanılan, yada hiç kullanılmamış 2. el bahçe mobilyalarının alınabilmesi, alıcıları ikinci el bahçe mobilyaları almaya teşvik ediyor.

Irmak Ticaret olarak, hem en kaliteli bahçe mobilyalarını satıyoruz, hemde sizde var olan ikinci el bahçe mobilyalarını alanlar olarak hizmetinizdeyiz.

Ankara’nın tüm semtlerine, ikinci el bahçe mobilyalarının satışını yapmaktayız. Başlıca Etimesgut, Keçiören, Eryamanlar, Dikmen olarak satışlarımız mevcuttur.

 

Tags: ,


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑