Eski Eşya Alanlar klasik-mobilyalar

Published on Ocak 18th, 2017 | by bilcoder bilcoder

0

2. El Klasik Mobilya Alanlar

Modern mobilyalar kadar, klasik mobilyaların meraklıları da çok fazla. Modern hayatı sevmeyen veya tarz olarak klasik eşya severler, herşeyini klasik olarak tercih ederler. Araçları klasiktir, saatleri klasiktir ve mobilyaları da klasik tercih ederler. Tüm eşyaların ikinci el satışları kolayken, klasik eşyaların değerinde satılması biraz zor durumdur.

“Irmak Ticaret” olarak klasik eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz. İkinci el klasik mobilyaları en uygun şartlarda satın alarak, sizin memnun ediyoruz. Elinizde kullanılan veya değiştirmek istediğiniz herhangi bir klasik mobilyayı, mağazamıza getirerek kolayca satabilirsiniz.

Klasik eşya denildiğinde, bu ürün satılmaz diyerek müşterilerini mağdur edenlerden sıyrılarak, müşterilerimizi memnun etmek üzere o an ki değeri ne ise, tüm klasik mobilyalarınızın alımını gerçekleştiriyoruz.

Sadece bize satış değil, bizden alım da yapabilirsiniz. Aradığınız tüm klasik mobilyaları mağazamızda bulabilirsiniz. Bu işi sadece ticaret olarak yapan firma/kişilerden almak istediğinizde, bizdeki fiyatların 10 katına kadar bir ödeme yapmanız gerekebilir. Oysa ki, biz değerinde alıp değerinde satarak, hem alırken hemde satarken her iki tarafı da memnun ederek, ticaretin en iyi şekilde sonlanmasını arzuluyoruz.

İkinci el klasik mobilya alanlar olarak, sizi mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑