Eski Eşya 20161209_153558

Published on Aralık 26th, 2016 | by bilcoder bilcoder

0

2. El Eşya Ankara Dikmen

20161209_153558Sıfır eşya fiyatlarının yüksek olması, tüketiciyi ikinci el alımına yaklaştırıyor. Tüketici de ikinci el eşyalarda sıfır yakın olması ve fiyatların cazip olmasını umuyor. Bu tür durumlarda tüketici, bir ürün alırken onlarca spot mağazayı gezmek durumunda kalabiliyor.

Ankara Dikmen ilçesindeki tüketicileri düşünen mağazamız, Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekte her eşya ihtiyacında müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta. Müşteri her zaman fiyatların uygun olmasını ve eşyaların sıfıra yakın olmasını ister. Çünkü ikinci el ürün, zihinlerde kullanılan veya eskitilmiş anlamını taşır. Oysa ki 2. el eşyaların çoğunluğu kullanılmayan veya yeni eşya ile değerlendirilmek istenen kaliteli eşyalardır.

Irmak ticaret sadece satış değil, ayrıca bir alım merkezidir. Mağazamızda aradığınız tüm 2. el eşyaları bulmakla kalmayıp, kullanılmayan veya eskiyen tüm eşyalarınıza da uygun fiyatlarla talip olmakta.

Sizde eşyanızı değiştirmek veya ihtiyacınız olan eşyayı bulamıyorsanız ve Ankara Dikmen’de oturuyorsanız, mağazamıza uğrayabilir, kahvenizi yudumlarken eşyanızı satabilir-alabilirsiniz.

 


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑