Eski Eşya camasir-makinesi

Published on Şubat 7th, 2017 | by bilcoder bilcoder

0

2. El Çamaşır Makinelerinizi Satın Alıyoruz

Eşyalarımızı yıkamak için çamaşır makinesi gibi, mühendislik harikası bir makineyi kullanırız. Bu makine sayesinde uzun süredir hanımlar, ellerinde çamaşır yıkamaktan kurtuldular. Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan bu makine maalesef bir süre sonra eskimeye yüz tutar. Gerek rezistanslarının paslanması, gerekse elektronik sorunlar nedeniyle artık kullanılamaz bir hal alır.

Durum böyle olunca yenisini almak gerekiyor. Peki, o kadar para verdiğiniz bir ürünün çöpe gitmesini mi istersiniz? Tabi ki hayır. O halde sizin yolunuz İkinci el eşya alanlar Ankara’dan geçmesi gerekiyor. Çünkü eski ürününüzü değerlendirmenin en güzel yolu ikinci el firmasına satarak, onu değerlendirmek olacaktır.

Güzel bir fiyata sattığınız parayla, daha güzel bir makineyi de alma şansına sahip olacaksınız. Hangi ikinci el firmasına giderim kaygısına düşmenize gerek yok. Biz Irmak Ticaret olarak, yılların verdiği tecrübe ve güven ile ürünlerinizi en uygun fiyatlarda satın alıyoruz.

Mağazamıza geldiğinizde sıfıra yakın veya sıfır çamaşır makinelerimizi de inceleyebilir ve takas şansına sahip olabilirsiniz. Onlarca marka ve çeşit çamaşır makinelerinin arasından seçeceğiniz makineyi, uygun fiyatla satın alabilir ve hem satarken, hemde alırken 2 defa kâr edebilirsiniz.

Hemen makinenizi alın ve mağazamıza uğrayın. Uygun fiyatlardan yararlanarak, yeni ürünlerinizi kullanmaya başlayın.

Tags:


About the Author


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑